KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14676404
nr 1467 6404
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 32x41, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:58:01
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr